PDA

Pokaż pełną wersję : Grammostola pulchra - ktokolwiek widział? ktokolwiek wie?


Faust
19-05-2008, 12:07
Jeśli temat nie pasuje proszę o przeniesienie.
Szukam kogoś kto ma informacje na temat tego pajączka. Najlepiej zdobyte z autopsji. Chodzi mi ogólnie o jakieś informacje o hodowli tego pajączka. I w końcu czy nie ma ktoś może samiczki na sprzedaż?:D Jakiejkolwiek, zapłacę (prawie) każdą cenę:)

renegatx
19-05-2008, 12:20
Tu jest wszystko:
http://www.arachnea.org/index.php?option=com_content&task=view&id=712&Itemid=170

Faust
19-05-2008, 12:35
Przepraszam, że odpowiadam post pod postem, ale chyba wyraźnie napisałem, że chodzi mi o doświadczenia hodowców a nie garść suchych faktów. Tak więc w celu uniknięcia kolejnych nieporozumień piszę:
Czy ktoś hoduje tego pająka i może mi napisać jakieś swoje obserwacje odnośnie g.pulchry? Z góry dziękuję.

renegatx
19-05-2008, 12:49
Chodzi mi ogólnie o jakieś informacje o hodowli tego pajączka
No to Ci podałem to o co prosiłeś.

chodzi mi o doświadczenia hodowców a nie garść suchych faktów
A uważasz że kto pisał ten opis? Masz tam wszystko co jest potrzebne do rozpoczęcia hodowli tego pająka, nie wiem co można do tego dodać. No chyba że ktoś napisze że jego pająk jest spokojny i osowiały, a ktoś następny że jego egzemplarz akurat jest agresywny. A jaki będzie Twój to przekonasz się w praktyce.

s3in
19-05-2008, 12:59
Autorowi chodzi o jak mniemam o opinie ludzi hodujących go a to co podałeś to jest strasznie ogólnikowe raczej tyczy się jak hodować pająka. Ja nie miałem ale miał mój brat pajączek fajny spokojny dobry na początek nie jest to jakiś głodomór lub czasem po wegetować lubi niższą temp. bo nie szedł do źródła światła jak inne pająki z aktywnością to różnie, pół na pół czasem siedział tydzień w norce czasem po tera jak pies latał. Tyle mogę Ci powiedzieć co zaobserwowałem bo osobiście go nie hodowałem.

Mustang
19-05-2008, 13:11
Mój pił sporo wody i lubił kopać. Spokojny pajączek, nigdy się na mnie nie wyczesał ;)

M4S73R
19-05-2008, 13:15
Opiszę Ci krótko moją pulchrę :)

- żarłoczna
- nie przejawia agresji
- pająk aktywny :) - lubi sobie pochodzić po całym terrarium

Ogólnie to świetny pajączek :) bardzo piękny :)

Kilka zdjęć mojej pulchry znajdziesz w moim podpisie :)

Co do sprzedaży to zapytaj ARANEUS - sam kupiłem od niego - może coś jeszcze ma :)

JokeR
19-05-2008, 20:52
http://www.arachnea.biz/serwis/forum/showthread.php?t=19082&highlight=pulchra
http://www.arachnea.biz/serwis/forum/showthread.php?t=19060&highlight=pulchra
Też mam samiczkę, ale nie sprzedam :P

Moja jest:


- żarłoczna
- nie przejawia agresji
- pająk aktywny :) - lubi sobie pochodzić po całym terrarium

+ lubi się wygrzewać pod lampką